POD PAROU 2018

POD PAROU 201816. - 18. srpna se odehrál šestnáctý ročník festivalu POD PAROU.

Příznivci punku a hard core měli z čeho vybírat. Během tří dnů se na pódiu vystřídaly desítky českých i zahraničních kapel. The Exploited, jedna z hvězd festivalu, musela ze zdravotních důvodů zrušit zbytek letošního turné, ale pořadatelé na poslední chvíli sehnali rovnocennou náhradu v podobě punkových legend Cockney Rejects. Ze zahraničních kapel se zde dále objevily například Discharge, Marky Ramone, Lagwagon, Street Dogs, Infa Riot, Agnostic Front, Acidez, Defiance, Angelic Upstarts a mnoho dalších.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

MIGHTY SOUNDS 2018

MIGHTY SOUNDS 201813. - 15. července se konal již čtrnáctý ročník žánrového festivalu MIGHTY SOUNDS

Díky nepříznivým okolnostem (zdravotní problémy) jsme letos festival navštívili pouze v sobotu, ale i tak to stálo za to. V krátkém shrnutí můžete vidět například kapely Rude Pride, Anchors & Hearts, Get The Shot, Medial Banana, Boids, Raygun Cowboys, The Rumjacks nebo domácí stálici Nano při jejich akustickém setu.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

PELÍŠEK fest 2018

PELÍŠEK    První prázdninovou sobotu se již tradičně konal bystřický Pelíšek fest. Letos tam zahrály například kapely Wohnout, Harlej, Sebastian, domácí bandy Rabies, Ecce Homo a mnoho dalších místních i přespolních.

Tento festival se koná už od roku 2007 a po menší odmlce jsme ho opět navštívili se svým foto a video náčiním.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.